طراحی سایت

4 نکته درباره اپلیکشن های IPAD

28 تیر ماه 1397
4 نکته درباره اپلیکشن های  IPAD

 

چیزی که درباره اپلیکیشن ها بسیار اهمیت دارد این است که درس های زیادی به طراحان آن می دهد. بزرگترین و مهم ترین درسی که همه ما می توانیم از آن ها بگیریم، بازگشت به موارد و اصول اولیه طراحی می باشد. دست از تزئین کردن وب سایت یا اپلیکیشن بکشید و دوباره به صورت اصولی آن را طراحی کنید. به قواعد و اصول طراحی فکر کنید که برخی وب سایت ها و یا اپلیکیشن ها و غیره را عالی و فوق العاده می سازد.
همه چیز نباید در چهار گوش صفحه نمایش  قرار بگیرد
تا به حال دقت کرده اید که چقدر رابط های کاربری با مرزهای صفحه نمایش منطبق می شوند؟ یک انحنای ساده به ما یاداوری می کند که اگر طراحی تمام صفحه وب سایت را هم نگیرد، مشکلی ایجاد نمی کند. چیزی که درباره اشکال گرافیکی عالی است، این می باشد که بسیار ساده و غیر قابل پیش بینی هستند.
جذاب ساختن عوامل طراحی
عوامل طراحی باید جذاب به نظر بیایند. تنوع انتخاب ها بالا است و مردم وقت شان را صرف مواردی که برای درک سخت می باشد، نمی کنند.
در گذشته شاید شما به سختی می توانستید تا از محتواهای بیهوده و غیر قابل درک در وب سایت ها و اپلیکیشن ها دوری جویید، ولی حالا دیگر این مورد وجود ندارد. در این دنیایی که هیچ چیز غیر ممکن نیست، همه چیز مورد بررسی، نقد و آنالیز قرار گرفته است. اطمینان حاصل کنید که پروژه طراحی سایت یا اپلیکیشن تان تماما پایان یافته و به خوبی عمل می کند. سپس مطمئن شوید که به نظر حیرت انگیز می رسد- مردم همیشه انتظار طراحی خوبی از وب سایت ها و اپلیکیشن ها دارند.
گزینه های دعوت به عمل
گاهی اوقات برای اینکه پیام را به مخاطب وب سایت یا اپلیکیشن خود برسانید، لازم است بسیار زحمت کشیده و با صدای رسا آن ها را فرا بخوانید. چه در دنیای آنلاین یا دنیای چاپ و نشریات، گزینه های دعوت به عمل مانند دکمه ها یا شماره تماس ها باید وزن و برجستگی بالایی داشته باشند. به کاربران وب سایت نشان دهید که در کجاها می توانند به صورت آنلاین کلیک کنند. نگذارید که دنبال چنین چیزی بگردند، مستقیما نشان شان دهید.
مواردی مانند شماره های تماس، قیمت یا اطلاعات به صورت آنلاین قرار دهید تا مخاطبان وب سایت یا اپلیکیشن سریعا منظورتان را بفهمند. در موارد چاپی، به اجزای دیجیتالی مانند کدهای QR فکر کنید تا بتوانید، مخاطبان را به وب سایت یا اپلیکیشن مورد نظر مجذب نگاه دارید.
به رنگ های ساده و یک دست 
این مورد باید برای طراحان وب سایت، یک هدف همیشگی باشد. استفاده از رنگ های مینیمالیستی و ساده، اهمیت بالایی دارند.
چیزی که مرا در اپلیکیشن های برتر مجذوب ساخت، استفاده از تک رنگی ها و رنگ های مختصر بود که طراحی آن را متمایز می ساخت. به یاد داشته باشید که تعادل کلید موفقیت است.
 

مرتبط با 4 نکته درباره اپلیکشن های IPAD

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...