طراحی سایت

لینک سازی هدفمند

17 اردیبهشت ماه 1397
لینک سازی هدفمند

موتورهای جستجو هرروز باهوش تر و مجهز تر می‌شوند و حرکت گام به گام با این صنعت لازمه پیروزی در معتبر شدن و کسب رتبه بهتر می‌باشد. امروزه موتورهای جستجو به مراتب هوشمند تر از آن چیزی هستند که قبلاً بوده‌اندتوانایی لینک‌ها در محبوب کردن، کسب اعتبار و بازدید کننده‌های بیشتر می‌باشد.

از لینک‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید: خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که لینک‌های شبکه‌های اجتماعی یا Social Links آینده ساختار لینک‌ها هستند. کسانی که مطالبشان را منتشر می‌کنند مایل هستند تا مطلب خود را به اشتراک بگذارند. مخصوصاً اگر این مطالب دارای ارزش بالایی بوده و زحمت زیادی برای نگارش آن‌ها کشیده شده است.

سعی کنید به سایت‌های دیگران (به ویژه سایت‌های دارای اعتبار) لینک بدهید یا به کار و فعالیت دیگران اشاره کنید. به ویژه کسانی که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند. لینک دادن و یا اشاره به این سایت‌ها می‌تواند قابلیت لینک دهی سایت شما را بالا ببرد و سایت شما را به عنوان مرجعی معتبر و مطمئن معرفی کند.

ر دهه اخیر اینترنت پیشرفت بسیار زیادی داشته و می‌توان گفت که هیچ صنعت و برندی نیست که جایی در وب نداشته باشد تا علاقه‌مندان به این صنعت‌ها و برندها بتوانند در آن به مشارکت و گفتگو با یکدیگر بپردازند.
ایجاد چنین مکانی برای حضور پررنگ هواداران، مشتریان، بازدید کنندگان عادی و حتی همکاران شما باعث می‌شود تا نام برند تجاری شما بر سر زبان‌ها بی افتد. بنابراین این محبوبیت رو به افزایش بدون شک موقعیت‌های مناسبی برای تبدیل سایت شما به یک سایت لینک پذیر فراهم می‌کند.

منبع:مدیر وب

مرتبط با لینک سازی هدفمند

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...