طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی برای توسعه کسب و کار

1 مرداد ماه 1397
طراحی سایت اختصاصی برای توسعه کسب و کار

این روزها با کمی جستجو در فضای مجازی، سایت سازهای گوناگونی را می توان پیدا نمود که هر یک دارای ویژگی هایی می باشند. قبول دارم! انتخاب یکی از آنها کاریست دشوار! مخصوصاً اگر اطلاعات تخصصی ما کم و محدود باشد! راهکار چیست؟! چطور می توان بهترین و مجهزترین سایت ساز را پیدا نمود! کدام سایت ساز سایتی را به ما ارائه می دهد که مطابق با استانداردهای جهانی و قوانین گوگل می باشد.
برای طراحی سایت می‌توانید از سرویس دهنده های عمومی مانند وردپرس یا جوملا به راحتی استفاده کنید، اما اگر هدف‌های بزرگتری در چشم انداز آینده خود دارید و  می‌خواهید تا همگام با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارتان را هم ارتقا دهید، باید به سراغ طراحی اختصاصی سایت بروید.
طراحی سایت های اختصاصی برای نیازهای خاصی طراحی میشوند .سایتهای بزرگ و شغلهای جا افتاده و پردرآمد همیشه طراحی سایت اختصاصی انجام می دهند زیرا آنها نمی توانند قالب سایتهای آماده را برای خود استفاده کنند و این برنامه نویسان و طراحان سایت اختصاصی هستند که باید با طراحی خاص خود کارفرمایان را ترغیب به استفاده از اینگونه سایت ها بکنند.
یکی از مهم ترین دلایلی که صاحبان کسب وکار تمایل دارند سایت شان به صورت اختصاصی طراحی شود امکان توسعه و بهره وری نامحدود در آینده است.چون در این نوع طراحی اختصاصی محدودیتی وجود ندارد و طراح میتواند مطابق سلیقه و نیاز شما سایت تان را به صورت اختصاصی طراحی نماید. همچنین امکان توسعه در آینده نیز وجود دارد، درحالی که در سیستم های مدیریت محتوا و قالبهای آماده محدودیت هایی وجود دارد که شما ناچارید آن ها را بپذیرید. اگر فکر میکنید که در آینده نیز نیازی به توسعه سایت تان ندارید، همین قالب های آماده جوابگوی نیازهای شما است و نیازی به طراحی سایت اختصاصی ندارید ولی در صورتی که برای آینده برنامه ریزی کردید و میخواهید سایت تان را توسعه و گسترش دهید و به یک سایت حرفه ای تبدیل کنید باید یک سایت اختصاصی را راه اندازی نمایید.
علاوه بر این، طراحی اختصاصی سایت شما را از نظر ساختار،ظاهر و عامل کاربرمحوری از سایر رقبا متمایز می‌کندو جزئیاتی کاملا واضح و شفاف را به کاربران نمایش خواهد داد؛ چراکه تمامی ایتم‌های پراهمیت کسب و کار شما به صورت تخصصی و اختصاصی فقط برای قشر هدف شما طراحی شده‌اند.
 

مرتبط با طراحی سایت اختصاصی برای توسعه کسب و کار

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...