طراحی سایت

تبلیغات رایگان برای وب سایت شما

29 اردیبهشت ماه 1397
تبلیغات رایگان برای وب سایت شما

راههای مختلفی وجود دارد که می توانید برای دیده شدن سایت خود از آنها بهره بگیرید، در غیر اینصورت هیچکس از وجود سایت شما مطلع نمی شود.

 

 

تبلیغ در گوگل
دو روش اصلی برای تبلیغات در گوگل وجود دارد که روش اول و مقرون به صرفه تر سئو و بهینه سازی وب سایت و روش دوم گوگل ادوردز می باشد. در روش سئو، سایت شما بهینه سازی می گردد تا با کلمه ها و عبارت های مرتبط با زمینه فعالیت شما در صفحه اول نتیجه جستجوی کاربران نمایش داده شود و در میان رتبه های برتر گوگل قرار گیرد. در روش گوگل ادوردز، هزینه به گوگل پرداخت می گردد تا سایت برای عبارات کلیدی مورد نظر شما درصفحه اول گوگل باشد و گوگل به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ شما از مبلغ پرداخت شده قبلی شما کسر می نماید.

 

 
تبلیغ در شبکه های اجتماعی
یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی در اینترنت، در یک شبکه‌ی اجتماعی صرف می‌شود. فقط یک لحظه به این واقعیت فکر کنید، رقم فوق العاده‌ای برای مشتریان بالقوه‌ای است که کسب‌وکارها می‌توانند توجه آنها را به سوی خود جلب کنند. نمی‌توان انکار کرد که هر تجارتی باید یاد بگیرد که تاکتیک‌های کوتاه مدتی را برای یک بازاریابی آنلاین مؤثر توسعه دهد و نیز برای تبلیغ کردن محصولات و خدمات خود بر یک راهبرد بلندمدت تمرکز نماید.
 

 

امضای برند
مردم از روی تصویر برند شما, تجارت شما را شناسایی و ارزیابی می کنند. کمی کار کنید تا برند شما راحت تر شناسایی شود و بتواند مردم را به سمت خود جذب کند. لازم است یک امضا برای اکانت ایمیل, پیام های متنی و انجمن ها بسازید که شامل آدرس سایت شما باشد. این کار باعث می شود برند شما برای مردم آشنا باشد و روی لینک شما کلیک کنند.

 

 
کیفیت محتوای سایت 
جدای از تمام ایده های تبلیغ سایت و چیزهایی که آنلاین می خوانید، بهترین راه تمرکز روی محتواست. چرا دارید پست های بلاگ برای خوانندگان می نویسید؟ آیا اطلاعات مورد نظرشان را در بر دارد یا فقط به دنبال افزودن پست های تازه هستید؟ ساخت محتوای با کیفیت برای سایت شما یک امر حیاتی است. مطالبی را بنوسید که مردم دوست دارند بخوانند و حتی با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

 
Google Local Business
برای دستیابی به مخاطبین محلی, سایت خود را در Google Local Business ثبت کنید. نه تنها گوگل ایده های تبلیغ سایت را برای شما فراهم میکند بلکه به هر کسب و کاری اجازه میدهد بصورت رایگان ثبت نام کند.

 

 
تبادل لینک
تبادل لینک یکی از راههای دیگر تبلیغات اینترنتی رایگان است. این روش بین مدیران وبسایت ها و وبلاگ ها رواج زیادی دارد و برای بالا بردن آمار بازدید، از یکدیگر درخواست درج لینک سایت و وبلاگ را می کنند. تبادل لینک به روش های مختلف انجام می شود.

 

 
ارسال کامنت
یکی دیگر از راههای تبلیغات اینترنتی رایگان، ارسال "کامنت" یا “نظر” در وبلاگ ها و سایت هایی است که به کسب و کار شما مربوط می شوند.

مرتبط با تبلیغات رایگان برای وب سایت شما

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...