طراحی سایت

تاثیر طراحی سایت در رونق کسب و کارهای امروز

24 اردیبهشت ماه 1397
تاثیر طراحی سایت در رونق کسب و کارهای امروز

داشتن وبسایت بعنوان یکی از کارامد ترین ابزارهای رشد و توسعه کسب و کار و نمایانگر برتری نسبت به سایرین است. بهره گیری از استراتژی های طراحی سایت برای صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نقش تعیین کننده ای در ترغیب افراد به انجام خرید و فروش و تعاملات تجاری با آنها دارد. روزانه میلیون ها دلار در فضای آنلاین تبادل می شود. وبسایت شما به عنوان مهمترین و آشکارترین نمای کسب و کار شما در فضای مجازی و محیط اینترنتی است. اهمیت و ضرورت حضور شرکت شما در دنیای تجارت الکترونیک را نمی توان نادیده گرفت.
طراحی مناسب: عملکرد خوب و کاربرپسند
سعی کنید سایت خود را به سلاحی استراتژیک و قدرتمند تبدیل کنید که بتواند رقبای شما را کنار بزند و برای شما منافع مستقیم اقتصادی به ارمغان آورد. منابع مالی شما بسیار ارزشمندند، سرمایه تان را در سایت های غیر حرفه ای یا سایت هایی که با کسب و کارتان مرتبط نیستند به هدر ندهید.
جذابیت سایت های حرفه ای
سایت های خارجی غالبا از تصاویر با کیفیت و جذاب در صفحات خود استفاده می کنند و با این کار مخاطب را به خود جذب می کنند. ولی گذاشتن تصاویر بی کیفیت جذابیت فضای حرفه ای سایت را ار بین می برد و به راحتی باعث فرار کاربر می شود. بنابراین اگر سایت شما به قدر کافی جذاب نباشد و نتواند کاربران را به بازدید و گشت و گذار بیشتر در سایت شما تشویق کند، بازدیدکنندگان بدون توجه به این که شما چه خدماتی ارائه می کنید سایت شما را ترک خواهند کرد، حتی اگر شما خدمات و محصولاتی را عرضه می کنید که مشتری واقعا به آن نیاز داشته و به دنبال آن باشد.
تبلیغات سایت
پس از طراحی وبسایت می بایست تبلیغات برای آن انجام گیرد. این کار را به دو روش «تبلیغات در سایت های دیگر» و «بک لینک سازی» صورت می گیرد. انجام تبلیغات در سایت های پربازدید باعث افزایش اعتبار برند شما می گردد و کاربران با اطمینان بیشتری از شما خرید خرید خواهند کرد. بک لینک سازی نیز اگر به شیوه درست انجام شود باعث بالا بردن رنکینگ وبسایت شما در موتورهای جستجو می گردد، بطوری که وبسایت شما به تدریج در موتورهای جستجو بالاتر می آید و در نهایت جزو ردیفهای بالا در نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرد. انجام این کار باعث می شود کاربران بسیاری که در جستجوی محصولات و خدمات شما در اینترنت هستند شما را بیابند و در صورتی که کالا و خدمات شما از نظرشان مناسب بود، با شما ارتباط برقرار کنند و یا کالا و خدمات مورد علاقه شان را از طریق سایت سفارش دهند. نکته مهم دیگر انجام طراحی سایت و انتخاب کلمات کلیدی آن بر اساس نوع فعالیت شماست. شرکت ها و سازمان ها می توانند با برخورداری از یک وبسایت مناسب و حرفه ای، کالا و خدمات خود را بدون محدودیتهای زمانی و مکانی بصورت همگانی معرفی نمایند.

مرتبط با تاثیر طراحی سایت در رونق کسب و کارهای امروز

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...