طراحی سایت

بهترین ایده های استارتاپی

20 مرداد ماه 1397
بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است برخی از این استارتاپ‌ها در سال ۲۰۱۷ سال دوم یا سوم حیات خود را گذرانده باشند، اما در سال ۲۰۱۷ در فضای استارتاپی بیشتر شناخته شده باشند.

نولاتک

 هوش مصنوعی ایرانی فوق العاده، برای پیش بینی ارزش سهام شرکت های بزرگ است که در مجمع استارتاپی استانبول ۲۰۱۷ توانست در میان ۱۵ استارتاپ برتر قرار گیرد و در دنیا نامی برای خود دست و پا کند. همچنین نولاتک برنده جایزه IFIA در سال ۲۰۱۷ شد.

 دانرو

سیستم دسته‌بندی جغرافیایی کسب و کارهاست. از طریق دسته‌بندی‌های موجود در اپلیکیشن، نزدیکترین‌کسب و کارها به شما نمایش داده می شود. همچنین در بخش رویداد‌ها، از آخرین رویدادهای سطح شهر در تمامی حوزه‌ها با خبر می‌شوید. دانرو آینده تبلیغات محلی کسب و کارها است. صاحبان مشاغل نیز به راحتی می‌توانند با ثبت کسب و کار خود در دانرو به ارتقای سطح شغلی و افزایش شانس دیده شدن خود کمک کنند و با مدیریت صفحه کسب و کارشان، تبلیغات خود را به شیوه‌ای امروزی مدیریت کنند. دانرو محصولی از شرکت پیک‌برتر است و به پشتوانه مخاطبان گسترده خود، به روند توسعه خود ادامه خواهد داد.

 کاروانرو

 کاروانرو به شما کمک می کند تا افراد دیگری را که با خودروی خود به مقصد مورد نظر شما سفر می‌کنند پیدا کنید، این سرویس می تواند باعث کاهش زمان و هزینه سفر روزانه شما گردد.

 فون پی

 فون پی با هدف پرداخت کرایه تاکسی و حذف نیاز پول خرد با تلاش یک تیم ایرانی تشکیل شد. این تیم با بکارگیری نیروهای توانمند فنی و مالی، قدم در راه تولید یک اپلیکیشن موبایلی امن و سریع برای سیستم عامل های iOS و Android با نام تجاری PhonePay گذاشت. این اپلیکیشن به زودی در ناوگان تاکسیرانی تهران و سراسر کشور گسترش پیدا خواهد کرد. 

نظربازار

نظربازار یکی از این سرویس‌های بومی است که امکان انجام تحقیقات بازاریابی سریع و آسان را برای کسب‌و‌کارها فراهم کرده است. این سرویس به شما کمک می‌کند که بسیار سریع و مقرون‌به‌صرفه و به مطمئن‌ترین شکل ممکن داده‌ها را از مصرف‌کنندگان مورد نظر خود جمع‌آوری کنید تا درنهایت با اطلاعاتی دقیق به اتخاذ تصمیم‌های مطمئن بپردازید.

آزمایش آنلاین

آزمایش آنلاین این امکان را فراهم می کند  تا آزمایشات پزشکی خود را در منزل یا محل کارتان و در زمان مورد نظر خود به  انجام برسانید.

هفت میوه

هفت میوه یک فروشگاه اینترنتی خرید میوه و سبزیجات برای افراد پر مشغله و نوآور به صورت آنلاین و از طریق سایت می باشد. در این سایت امکان خرید میوه و سبزیجات با کیفیت بالا و دستچین شده فراهم می باشد.

آسان بار

آسان بار تخصصی ترین وبسایت و اپلیکیشن حمل و نقل بار در کشور است که تجربه ای متفاوت و نوین را به رانندگان حمل بار، باربری ها و صاحبان بار در سراسر کشورعرضه می‌کند. افراد با استفاده از آسان بار به راحتی می‌توانند درخواست حمل بار خود را از سراسر کشور ثبت نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن، رانندگان وسایل نقلیه باربری آمادگی خود را برای پذیرش و جا به جایی بار اعلام نمایند.
یک سایت به اشتراک گذاری منابع است که همه کاربران می توانند برای آن مطلب بنویسند و از طریق آن سایت ها، اپلیکیشن ها و کتاب های جدید را در زمینه طراحی وب کشف کنند و منابعی که می شناسند را به دوستان خود معرفی کنند. در شارپو هم می توانید یاد بگیرید و هم یاد بدهید.

مرتبط با بهترین ایده های استارتاپی

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...