طراحی سایت

ایده های جدید برای طراحی سایت

13 تیر ماه 1397
ایده های جدید برای طراحی سایت


ایجاد سایت بهترین روش برای تعامل با مخاطبان محسوب می شود اما سوال اینجاست که چه نوع سایتی می توان ایجاد کرد؟ اگر دوست دارید که طراح وبی با ایده های نو و خلاقانه باشید ، حتما لازمه که طرح ها و وبسایت های زیادی رو ببینید تا از اونها الهام بگیرید . کارفرمایی که برای انجام طراحی وب سایت خود اقدام می کند، با انواع و اقسام مدل های طراحی سایت رو به رو شده و در امر انتخاب میان آن ها متحیر و سردرگم می گردد. تنوع فراوان و ایده های مختلف و هم چنین نظرات عوامل گوناگون در مورد طراحی سایت، همه و همه از جمله عواملی هستند که انتخاب یک طرح مناسب برای وب سایت را به مراتب دشوارتر می سازند.با این حال راه حلی که در این میان وجود دارد و می تواند شما را به سوی یک طراحی سایت حرفه ای و مناسب راهنمایی کند، بررسی برترین ایده ها و مدل های طراحی است. شما بایستی بتوانید از بهترین ها ایده بگیرید و این ایده ها را در وب سایت خود پیاده سازی نمایید. بدین ترتیب شما موفق به طراحی سایت زیبایی خواهید بود که برای هرکسی جلوه ای خیره کننده دارد.
همبرگر منو
یک طرح گرافیک ساده سه خطی با قابلیت باز و بسته شدن با هر کلیک کاربر می باشد،همبرگر منو می تواند جایگزین خوبی برای منو های شلوغ و گیج کننده در وب سایت ها شود و کمک زیادی به سادگی و مینیمال بودن وب سایت کند.

Bootstrap
 Bootstrap تقریبا یکی از بزرگترین فریم ورک های قابل استفاده در زمینه (ui طراحی ظاهر سایت) برای توسعه دهندگان وب است. این فریم ورک شامل buttons ,input ,links ,columns و تعداد بسیار زیاد دیگری از وب آبجکت های از قبل قالب بندی شده می باشد. بیشترین استفاده از این فریم ورک در صفحات اول وب اپلیکیشن ها می باشد. می توان این فریم ورک را برای پروژه های بعدی در زمینه های صفحات نخست، دمو محصولات، اپلیکیشن موبایل و... در نظر گرفت.
طراحی وب سایت به صورت کارتی
زمانی که پینترست منتشر شد، تعداد مخاطبانش از یوتیوب، لینکدین و گوگل پلاس بیشتر بود و این را می توان به لطف طراحی پلتفرم آن به صورت کارتی دانست، زیرا در این سبک از طراحی، مخاطبان می توانند مطالب مورد نیاز خود را همزمان روی کارت های مختلف که حاوی عکس، مطلب یا حتی میزان محبوبیت آن عنوان در رسانه های مختلف است، مشاهده کنند.
فونت های بزرگ و اختصاصی
میزان استفاده از فونت ها و تایپوگرافی در طراحی وب سایت ها رشد کرده است و طراحان و ایده پردازان وب سایت با بهره گیری از فونت های اختصاصی و بزرگ در طراحی وب سایت سعی می کنند میزان توجه مخاطبان شان را به یک عنوان به خصوص جلب کنند.
طراحی فلت
گرایش به سمت طراحی فلت بعد از معرفی ویندوز۸ توسط مایکروسافت افزایش پیدا کرد. در دهه گذشته معمولا برای طراحی وب سایت از افکت های فلش، متون متحرک، سه بعدی کردن فونت یا ایجاد سایه برای متون استفاده می کردند، اما در طراحی فلت بر خلاف سبک های گذشته، مینیمالیسم و ایجاد یک تجربه کاربری بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.همچنین در طراحی فلت سعی می شود با بهره گیری از تصاویر با کیفیت و رنگ های مناسب در کنار طراحی ساده و مینیمال براساس نیاز مخاطبان، میزان اثربخشی آن افزایش یابد.


 

مرتبط با ایده های جدید برای طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...