طراحی سایت

اشتباه کارفرمایان درباره طراحی گرافیک سایت

27 اردیبهشت ماه 1397
اشتباه کارفرمایان درباره طراحی گرافیک سایت

در طراحی سایت می توانیم قسمت گرافیکی سایت را به کاربر گرافیکی بسپاریم. البته باید بین طراح سایت و گرافیک کار تعامل خوبی برقرار باشد. طراح سایت به شرط آشنایی متوسط با نرم افزارهای گرافیکی و فرمت های مختلف تصاویر، به ویژه با تصاویر GIF می تواند مراحل طراحی گرافیکی سایت خود را پیش ببرد. البته مهمتر از آن توانایی چیدمان مناسب و قرار دادن مطالب در قسمت های مختلف صفحه است. بعضی از کارفرمایان به اشتباه تصور می کنند که باید از همه فضای خالی سایت استفاده شود یا کل صفحه با بنرهای تبلیغاتی پر شود. این فرض شاید گاهی در مورد طراحی کاتالوگ و تراکت درست به نظر بیاید، لیکن در مورد طراحی گرافیکی سایت اینگونه نیست.

همچنین بسیاری از متقاضیان وبسایت در زمان راه اندازی کسب و کارشان به موضوع طراحی به اندازه کافی اهمیت نمی دهند. مسئله ای که اگر به درستی انجام شود می تواند تاثیر به سزائی بر فروش بگذارد . طراحی حرفه ای لوگوی اختصاصی، طراحی مناسب برای کارت ویزیت، تراکت تبلیغاتی ، بیلبورد و بسته بندی محصول و مواردی از این دست از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که هر کدام به نوبه خود به صورت نا خود آگاه بر ذهنیت مشتری شما تاثیر تعیین کننده ای خواهد داشت .

 

هرکسی می تواند طراح گرافیک باشد

طراح گرافیک بودن یک سبک زندگی است. ما باید هنر و دیزاین را زندگی کنیم. ما برای رسیدن به نتیجه دلخواه، خود را با آخرین سبک های دیزاین و تکنولوژی های روز همراه می کنیم و قبل از اینکه طرح پیشنهادی خود را ارائه دهیم، درباره فعالیت کارفرمای پروژه و ساختار و وضعیت کسب و کار وی تحقیق کافی انجام دهیم و از عملکردهای مورد نظر او به خوبی آگاه می شویم.

 

طراحان گرافیک می توانند ذهن شما را بخوانند
معمولا ما زمان زیادی را صرف جمع آوری اطلاعات از طریق گفتگو با کارفرما صرف می کنیم. اگر توضیحات کارفرما فاقد اطلاعات مفید و کافی باشد، طراح گرافیک باید ریسک داشتن یک کارفرمای ناراضی را بپذیرد. ما به کارفرما تاکید می کنیم که نمی خواهیم آنها کار ما را برایمان انجام دهند، اما هرچقدر توضیحات و اطلاعات کامل تری ارائه دهند، طراح گرافیک از چند و چون کارشما و همینطور از نیازها و خواسته های شما از پروژه آگاه تر شده و نتیجه نهایی به موفقیت نزدیک تر خواهد شد.

مرتبط با اشتباه کارفرمایان درباره طراحی گرافیک سایت

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...