طراحی سایت

مهمترین ویژگی های طراحی خوب برای استارتاپ چیست؟

1 مرداد ماه 1397
مهمترین ویژگی های طراحی خوب برای استارتاپ چیست؟

بر خلاف تصور بیشتر افراد طراحی وب سایت استارتاپ کار آسانی نیست اگر در این فکر هستید که یک طراحی بدون نقص برای استارتاپ خود داشته باشید راه دشواری را پیش روی خود دارید و این نکته را بدونید که طراحی یک وب سایت بدون عیب و نقص برای استارتاپ از مهمترین عوامل موفقیت می باشد . 
برای دانستن مهمترین ویژگی های طراحی خوب برای استارتاپ، Wells عملکرد ۷۸ مدیرعامل، بازاریاب و طراح را بررسی کرده است و از آن‌ها سؤالاتی در رابطه با چگونگی طراحی پرسیده است. معیارهایی که Wells برای طراحی موفق استارتاپ در نظر گرفته بود با معیارهای مدیران شباهت دارد.
در تحقیقات Wells، مدیران، مهندسان و بازاریاب‌ها تعاریف مشابهی برای طراحی وب‌سایت استارتاپ دارند. مهم‌ترین ویژگی که این افراد برای یک طرح موفق وب‌سایت در نظر گرفته‌اند، سودمندی محصول است. این در حالی است که زیبایی‌شناسی با اختلاف بسیار کمی در جایگاه دوم قرارگرفته است، در پشت این دو، نوآوری در جایگاه سوم قرار دارد. این سه ویژگی، تعاریف مشترکی است که هم برای طراحان گرافیک و هم برای کارآفرینان در صدر اهمیت قرار دارد.
برای موفق شدن در یک استارتاپ باید نکاتی را در نظر بگیریم :
در شروع طراحی وب‌سایت استارتاپ جزئیات خدمات خود را تعریف کنید. نرخ هر کار اضافی که بیشتر از محدوده پروژه است را هم مشخص کنید. مدیران استارتاپ ممکن است در میانه راه طرز فکر و ایده اصلی را کاملاً عوض کنند. در این صورت اگر طراح شرطی از قبل تعیین نکرده باشد و زمان اضافی در نظر نگرفته باشد، باید وقت بیشتری را صرف طراحی کند و درنتیجه هیچ پول اضافی هم دریافت نخواهد کرد.این روش می‌تواند برای هر پروژه‌ای استفاده شود، اما برای یک استارتاپ با فضایی بی‌نظم مؤثرتر واقع می‌شود.
اکثر استارتاپ ها کار خود را با بودجه کم شروع می‌کنند و برای هر ریال هم برنامه‌ریزی دارند. طراحان وب‌سایتی که با استارتاپ ها همکاری دارند برای کسب موفقیت باید از تجربیات کاربران هم استفاده کنند.
یکی از هدف‌های اصلی در تأثیرگذاری بر روی مخاطب در طراحی وب‌سایت استارتاپ، ارائه تصویری واضح از عملکرد استارتاپ است. مخاطب شما باید در نگاه اول اطلاعات کلی را دریافت کند و اگر طراحی فضای ارائه توضیحات بیشتر را دارد، این توضیحات را به مشتری ارائه دهید.
استارتاپ یک کار گروهی است، اون رو شخص نکینید! توجه به این موضوع خیلی مهمه که شما توی استارتاپ تمرین انجام کار گروهی رو پیش و رو دارید، نه یک کار شخصی. انفرادی کار کردن اولا شما رو از گروهتون دور میکنه و لذت کار رو از بین میبره، و در درجه دوم کیفیت کار نهایی رو کم میکنه. پس سعی کنید حتما روحیه ی کار گروهی خودتون رو تقویت کنید و اگر هم این روحیه رو ندارید…. استارتاپ زمان خوبی برای تغییر هست!
 

مرتبط با مهمترین ویژگی های طراحی خوب برای استارتاپ چیست؟

سینماگراف در طراحی سایت

سینماگراف در طراحی سایت

چشم انسان عاشق تحرک است. هر المان متحرک در سایت موجب جلب توجه کاربر و افزایش تعامل با آن خواهد شد. سین...

بهترین ایده های استارتاپی

بهترین ایده های استارتاپی

می خواهیم در این مطلب به معرفی برترین ایده های نوپای ایرانی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم. هرچند ممکن است ...

سئو چیست

سئو چیست

هنگامی که ازموتورهای حستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کنید، عبارت مورد جستجوی شما شامل کلمات ک...